Březen 2013

Official

28. března 2013 v 10:03 | Carolina Abominatio
Nazdázek lidi. Jak-pak se máte když jsou ty prázdniny. Já teda nic moc, ale co se dá dělat že. No, jen sem vám chtěla řícže bude new spolu adminka, ale nevím jak moc bude aktivní jelikož bude mít mlatší segru a ještě k tomu má na krku i ladšího brachu... Takže tak no...
A asi budu schánět ještě jednohu/jednu s polu adminku. Jelikož jak je vidět tak tu trochu na to kašlu. Tak kdybiste o někom věděly nebo měly zájem vy sami tak mi napište do komentu nebo na FB, popřípadě na e-mail.
No tak zatím ahoj :))

New desing

20. března 2013 v 11:17 | Carolina Abomination |  About blog
No, asi jste si všimly že jsem udělala nový des. No, není "úplně" dobře nastavený takže si toho moc nevšímejte. Tak tady je něco jako miniatura a náhled dohromady. Snad se líbí. xDD

I and social networks

19. března 2013 v 15:46 | Carolina Abomination |  About Carolina Abomination
Ehh... tenhle článek je hlavně pro mě, jelikož mám všechny svoje nickynames všude na papírkách a pak si nemůžu vzpomenout jestli tam je tečka, velké písmeno malé písmeno... Ale zároveň to bude (myslím) i trochu užetečné vám (I když nevím jak asi). Tak jdem na to, asi začnu od těch nejznámějších sítí. A ještě jedna věc neptejte se prosím proč mám na některích sítích víc účtů. Ano mám jich víc, ale to proto že mám důvod a nebo jsem zapoměla heslono nebo nickname.

Wanna be Affs

19. března 2013 v 14:48 | Carolina Abomination |  Affs

1). jméno/přezdívka:
2). blog/web:
3). o čem je:
4). co bys chtěl (díplom, PNG srdíčko...PS: neříkám že všechno zvládnu o co si napíšete) + co na to:

Konichiwa Minna...

19. března 2013 v 14:09 | Carolina Abomination
Konichiwa Minna!!!
Ehhh... výtajte na novém blogu.
Proč jsem se rozhodla blog přestěhovat. No... Mám několik důvodů, ale já to zkrátím. Prostě jsem chtěla začít znovu...
No, tak doufám že to pro vás není nějaký velký problém. A i kdybi tak už je to váš problém a né můj. xD
A ještě jedna věc s novím blogem přichazí i nová přezdívka adminky: Carolina Abomination (Ano, konečně jsem vymislela vlastí...)
A jak to bude s new spoluadminkou. No, to se ještě neví jelikož, jsem pořád nemocná takže.... A na sociálních kámoška moc není takže, asi tak no.
Carolina Abomination